مشاوره و سفارش

رزین پلی استر غیر اشباع

رزین پلی استر غیر اشباع، از جمله رزین‌های پر مصرف و از نوع پلیمرهای ترموست می‌باشد که به دو دسته تقسیم می‌شود، یکی رزین پلی استر غیر اشباع از نوع ارتوفتالیک و دیگری رزین پلی استر غیراشباع از نوع ایزوفتالیک است. تفاوت در این دو رزین اغلب در چگونگی سطح مقاومت شیمیایی و دوام فیزیکی است. گفتنی است که مهمترین کاربرد رزین پلی استر غیر اشباع در تولید و مصرف پلاستیک‌های تقویت شده می‌باشد، علاوه بر آن در پروسه‌های گوناگونی نظیر لایه گذاری به شیوه دستی، ریخته‌گری، پالتروژن، صنایع مختلف، تولید آثار هنری و نظایر این‌ها نیز کاربرد دارد.

رزین های پلی استر غیر اشباع صنعت دکمه سازی

اثرات سوی ناشی از مواد زاید خطرناک بسیار متفاوت و متنوع می باشند و می توانند در دراز مدت یا بلند مدت ظاهرشوند. یکی از کاربردهای رزین های پلی استر غیر اشباع صنعت دکمه سازی می باشد. ضایعات حاصل از رزین مورد استفاده در این صنعت اغلب در طبیعت رها شده و یا سوزانده می شوند که در هر دو صورت باعث ایجاد خسارت های جبران ناپذیری می شود. یکی از راه های کاهش هزینه ها در استفاده از زرین های پلی استر غیر اشباع، بکار بردن فیلر می باشد که یکی از پر مصرف ترین آن ها کربنات کلسیم است.

کابرد رزین پلی استر

 رزین های پلی استر کاربرد های مختلفی دارند و سالانه به میزان زیادی تولید می‌شوند. از مزایای رزین پلی استر اصفهان می‌توان به مواردی اشاره کرد. مهم ترین مزیت های این محصول با دوام بودن آن است. این رزین ها به دلیل این که راحت تولید می‌شوند قیمت پایینی نیز دارند. رزین های پلی استر در برابر نور خورشید به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی‌دهند پس به راحتی می‌توان از آن ها استفاده کرد. این رزین ها قابلیت رنگ پذیری نیز دارند و میتوان پودر های رنگی را با آن ها مخلوط کرده و رزین را به رنگ دلخواه خود در آورد. مزیت دیگر رزین ها این است که بعد از سفت شدن دیگر به شکل مایع بر نمی‌گردند به همین خاطر دیگر نگران تغییر شکل دادن آن نخواهید بود. 

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
رزین پلی استر-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

info@aronpolymer.com

مدیر فروش

۰۹۱۲۵۷۱۸۷۴۴

درباره ما :

شرکت آرون پلیمر فعال در زمینه رزین های پلی استر غیر اشباع ایزوفتالیک و ارتوفتالیک، رزین های وینیل استر، اپوکسی و مواد اولیه فایبر گلاس این افتخار را دارد تا با وجود مهندسین و متخصصین زبده، نیازهای مشتریان خود را تامین نماید.
شرکت ما توانسته علاوه بر تامین بازارهای داخلی، در بازر های جهانی از جمله کشورهای خاورمیانه، آفریقای شمالی، اروپای شرقی و آسیای میانه نیز جایگاه ویژه ای داشته باشد.

مدیر شرکت آرون پلیمر

زینب طلوعی

Call Now Buttonتماس بگیرید