شرکت آرون پلیمر، شما را به خرید بهترین انواع رزین پلی استر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه بهترین مواد سازنده فایبرگلاس

مواد سازنده فایبرگلاس شامل مواد پلیمری و پشم شیشه هستند که آن را به صورت پوششی سبک و مقاوم تبدیل کرده است و به همین جهت امروزه بسیاری از قطعات را از جنس فایبرگلاس تولید می کنند و مصارف زیادی دارد. این ماده خاصیت عایق نیز دارد و به همین جهت خطر پوسیدگی محصولات را کاهش می دهد. بنابراین ارائه مواد سازنده فایبرگلاس مرغوب به شیوه های مختلفی صورت می گیرد تا مشتریان به راحتی بتوانند با خرید این محصولات از مزایای آن استفاده نمایند. 

ارائه بهترین مواد سازنده فایبرگلاس

ماده تقویت کننده فایبرگلاس

ماده تقویت کننده فایبرگلاس فایبرگلاس در حقیقت پوششی می باشد که آن را از مواد نفتی و پشم شیشه تولید می کنند که این مواد نفتی در زمینه آن مورد استفاده قرار می گیرند و پشم شیشه ای که در آن استفاده شده است جهت تقویت کننده فایبرگلاس به کار گرفته می شود. 

می توان گفت کامپوزیت های که در ساخت فایبرگلاس استفاده می گردند دارای چندین نوع الیاف تقویت کننده هستند که همراه با یک ماتریس پوشش داده می شوند.

از جمله الیاف های تقویت کننده در این کامپوزیت ها می توان به الیاف شیشه، الیاف کربن، الیاف آرمید، الیاف کولار و … اشاره کرد که خود دارای چندین نوع هستند.

اما می توان گفت رایج ترین الیافی تقویت کننده فایبرگلاس که در صنایع مختلف به کار گرفته می شود الیاف شیشه دانست.

به طور کلی استفاده از فایبرگلاس در ساخت و سازهای ساختمانی، تولید قطعات خودرو، عایق کردن مخازن سدها و … مزیت های بسیار زیادی نسبت به عایق های سنتی دارد که می توان این مزایا را این طور بیان کرد:

  • زمانی که از فایبرگلاس استفاده می کنند بعد از گذشت زمان سخت می گردد و به صورت جامد تغییر شکل خواهد داد و دیگر سرما و گرما در آن تاثیری نخواهد داشت.
  • این محصول در برابر ریشه درختان و گل و گیاه از مقاومت بسیار زیادی برخوردار است.
  • در مکان های اسیدی و بازی این پوشش استحکام بسیار زیادی خواهد داشت.
  • زمانی که فشاری به ساختمان وارد می گردد این پوشش مقاومت زیادی از خود نشان خواهد داد.

شرکت واردات مواد سازنده فایبرگلاس

شرکت واردات مواد سازنده فایبرگلاس امروزه شرکت واردات مواد سازنده فایبرگلاس را به داخل کشور وارد می کند تا بتوان انواع فایبرگلاس را با مقاومت بسیار زیادی تولید کرد و به مصارف مختلف رساند.

این شرکت ها معمولا این محصولات را به صورت های مختلفی در بازار به فروش می رسانند که از جمله آنها می توان به فروش حضوری و اینترنتی این محصولات اشاره کرد.

بنابراین مشتریان می  توانند با استفاده از این روش ها این محصول را تهیه نمایند و به مصارف مختلف برسانند.

زینب طلوعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت آرون پلیمر، شما را به خرید بهترین انواع رزین پلی استر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید