شرکت آرون پلیمر، شما را به خرید بهترین انواع رزین پلی استر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید رزین پلی استر غیر اشباع سنگ کورین

رزین سنگ کورین

برای خرید رزین سنگ کورین و رزین پلی استر غیر اشباع مخصوص سایر سنگ های مصنوعی با ما تماس بگیرید. فروش مستقیم رزین پلی استر از کارخانه با قیمت پایین و کیفیت بالا از طریق این سایت امکان پذیر می باشد. برای خرید بدون واسطه از هر کجای ایران که هستین با شماره داخل سایت تماس بگیرید.

رزین پلی استر غیر اشباع ارتوفتالیک که جزء اصلی و پایه ساخت سنگ های مصنوعی به ویژه کورین می باشد، ماده چسبناکی است که ۳۰ درصد از کل حجم سنگ را تشکیل می دهد این ماده توسط تولید کنندگان زیادی در ایران با کیفیت و کد های متفاوت تولید می شود و در بازار به فروش می رسد.

خرید رزین کورین

فروش رزین پلی استر سنگ مصنوعی

رزین های پلی استر غیر اشباع در دو نوع ایزوفتالیک و ارتوفتالیک تولید می شود، که معمولا نوع ارتوفتالیک قیمت پایینتری نسبت به نوع ایزوفتالیک دارد و برای تولید سنگ های مصنوعی استفاده می شود. کاربرد بسیار گسترده سنگ در دنیایی امروزی و سلیقه های متفاوت مشتریان، تولید کنندگان و فعالان این صنعت را بر آن داشته تا سنگ هایی با ظاهر جذابتر، کارایی بالاتر و قیمت مناسب تر تولید کنند. از جمله ویژگی سنگ های مصنوعی موارد زیر می باشد:

  • قیمت مناسبتر
  • کیفیت بالاتر
  • کارایی بیشتر
  • تنوع رنگ زیاد
  • نصب راحت
  • دوام بیشتر
  • و…

رزین مناسب کورین

رزین پلی استر غیر اشباع مناسب برای سنگ کورین

در حال حاضر شرکت های بنیان کالا شیمی، رزیتان، بوشهر، قطره، روزیتان و یشم از تولیدکنندگان رزین سنگ کورین و سایر سنگ های مصنوعی می باشند. برای ارتباط با هر کدام یک از این تولید کنندگان و خرید رزین سنگ کورین و اطلاع از آنالیز هر کدام از این تولید کنندگان با ما ارتباط بگیرید. ما از طریق این سایت سعی داریم تا واسطه ها را حذف کنیم و شما را به تولید کنندگان اصلی معرفی کنیم تا علاوه بر خرید رزین با کیفیت، بتوانید آن را با قیمت مناسبی تامین کنید.

زینب طلوعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت آرون پلیمر، شما را به خرید بهترین انواع رزین پلی استر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید