شرکت آرون پلیمر، شما را به خرید بهترین انواع رزین پلی استر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش رزین پلی استر غیر اشباع گالنی

فروش رزین پلی استر گالنی

فروش رزین پلی استر گالنی از طریق این سایت امکان پذیر می باشد. چناچه برای حرفه خود به دنبال رزین پلی استر غیر اشباع هستید و مصرف شما به صورت گالنی هست با ما تماس بگیرید. گالن ها ۲۰ لیتری می باشد و برای تمامی صنایع قابل کاربرد است.در حال حاضر رزین پلی استر به دو صورت بشکه ای و گالنی در بازار به فروش می رسد.

رزین پلی استر Polyester Resin

رزین پلی استر ماده ای است به غلظت مربا که وقتی با هاردنر ترکیب می شود حرارتش بالا می رود و بعد مدت زمانی سخت و محکم می شود. این ماده بوی بسیار زننده ای دارد به همین دلیل استفاده بیش از ۵ کیلوگرم در روز بسیار خطرناک می باشد. برای استفاده بیش از حد مجاز باید حتما در اتاقی که سیستم تهویه مناسب داشته باشد از این ماده استفاده شود. بهترین دما برای این ماده ۲۰ درجه سانتیگراد می باشد. رزین پلی استر بعد از سفت شدن دیگر قابل بازگشت به مایع نمی باشد. این ماده را باید در جای خشک و خنک نگهداری کرد. عمر رزین مرغوب به دوازده ماه می رسد.

رزین پلی استر با هاردنر

میزان هاردنر در رزین پلی استر:

قانون کلی استفاده از هاردنر در رزین پلی استر ۲ درصد می باشد ولی با کم و زیاد کردن میزان هاردنر می توان زمان سفت شدن را تنظیم نمود. اگر لایه های رزین پلی استر نازک باشد خیلی به کندی سفت می شود در این صورت باید میزان هاردنر را ۴ درصد در نظر گرفت. ولی در مواردی که لایه های پلی استر ضخیم باشد احتمال ترک خوردگی وجود دارددر این صورت باید میزان هاردنر را یک درصد در نظر گرفت.

میزان هاردنر

نحوه سفارش محصول

فروش رزین پلی استر گالنی برای تمامی صنایعی از طریق این سایت امکان پذیر می باشد. برای خرید رزین پلی استر در گالن های ۲۰ لیتری از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

زینب طلوعی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت آرون پلیمر، شما را به خرید بهترین انواع رزین پلی استر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید